Sürücüler İçin

Sürücüler İçin

Sürücülerin, seyahatlerinde araçlarına enerji ikmalini sağlayabilmeleri için Türkiye’nin her noktasında elektrikli araç şarj ünitesi kurulmaktadır. Araç filosu olan şirketlerin ve bireysel sürücülerin ihtiyaçlarına göre elektrikli araç şarj istasyon noktaları yayılmaktadır.

Sharz.NET mobil aplikasyonu, müşteri kartı, telefon operatörleri üzerinden elektrikli araç şarj ikmal ödemeleri sağlanabilmektedir.

Sharz.NET Mobil Aplikasyonu

Mobil aplikasyonu indiren sürücü elektrikli araç şarj ünitesi üzerinde yazan numarayı aplikasyona girince bu bilgi cep telefon numarası ile birlikte Sharz.NET merkezine gönderilir. Ödeme kontrolleri yapıldıktan sonra ikmal onayı elektrikli şarj ünitesine gönderilir ve elektrikli araça ikmal başlar.

Kartlı Alım

Sharz.NET merkezden talep edilen ve adrese gönderilen kart ile elektrikli şarj ünitelerinden enerji alımı yapılabilir. Bunun için Sharz.NET merkezine telefon ile aranarak  Sharz.NET banka hesabına yapılan ön ödeme ile kredi alınır. Bu krediye göre şarj cihazına kart gösterilerek enerji alımı yapılabilir.