Sharz.Net İş Ortaklığı

ŞARJ İSTASYON BAYİLİĞİ İÇİN

Aynı akaryakıt istasyon işletmecileri olunduğu gibi elektrikli araç şarj istasyonlarında ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle akaryakıt istasyonlarınızda, dinlenme tesislerinde veya araç geçiş lokasyonları üzerindeki tesislerinizi kullanarak SHARZ bayisi olabilirsiniz.

Tesisinize konumlandıracağınız elektrikli araç şarj noktaları ile tesise elektrikli araçların şarjını sağlayarak kazanç sağlayabilir, gelen müşterilerin şarj sırasında tesisinizde daha fazla zaman geçirmesini sağlayarak tüketimi artırabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz.

Sistem web üzerinden her yerden kolayca tüketim raporlarını ve canlı satışları görmenizi sağlamaktadır.

FİLOLAR İÇİN

Filonuzu elektrikli araçlara çevirmeniz firmanızın yakıt masraflarını düşürmenin yanısıra pazarda şirketinizin teknolojiyi ve dünyadaki gelişmeleri çabuk adapte olduğunu, karbon salınımının küresel zararlarından dolayı çevreye olan hassasiyeti ile ilgili ön plana çıkarak farkınızı ve duyarlılığınızı gösterecektir.

Sharz sistemleri güvenilir ve akıllı sistemlerdir. Network’e üye olduğunuzda gerekli noktalara Sharz elektrikli araç şarj noktalarının montajları yapılmakta ve filo araçlarınızın yolculuğu sırasında marka bağımsız tüm şarj noktalarından araç pil dolum işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Araç kullanıcıları, Mobil aplikasyon sayesinde harita üzerinden en yakın şarj noktalarını görebilir ve yaklaştığınızda sesli uyarı alabilirsiniz.

Tüm araçlarınız için Web aplikasyonu tüketim limitleri belirleyebilir, belli bölgelerde dolum kısıtlaması getirebilir ve özet tüketim raporlarına ulaşabilirsiniz.

EVDEN ŞARJ

Sharz elektrikli araç şarj cihazları dinamik görüntüleri ve evinize uygun olacak boyut seçenekleri ile evinizdeki elektrikli aracınızı şarj etmek için en uygun çözümleri sunmaktadır.

Evinizde aracınızı şarj etmek için SHARZ cihazını tercih etmeniz SHARZ networküne üye olmanızı ve bu şekilde elektrikli araç şarj markalarına bağımlı kalmadan yolculuğunuz sırasında size en yakın anlaşmalı şarj noktasında araç dolum işlemini gerçekleştirmeniz açısından kolaylık sağlamaktadır.

Araç kullanıcıları, Mobil aplikasyon sayesinde harita üzerinden en yakın şarj noktalarını görebilir ve yaklaştığınızda sesli uyarı alabilirsiniz

Tüm araçlarınız için Web aplikasyonu tüketim limitleri bilirleyebilir, belli bölgelerde dolum kısıtlaması getirebilir ve özet tüketim raporlarına ulaşabilirsiniz.

SİTELER VE KONUTLAR İÇİN

SHARZ markası, elektrikli araç şarj cihazları dinamik görüntüleri ve evinize uygun olacak boyut seçenekleri ile aracınızı şarj etmek için en uygun çözümleri sunmaktadır.

Evinizde şarj sistemi kurmak için SHARZ.NET çağrı merkezine ulaşın. SHARZ.NET size  altyapı, cihaz seçenekleri ve gereken diğer işlemler için yardımcı olsun.

SHARZ.NET, konutunuza, sitenize ve sistemi kullanacak değişik araçlara uygun şarj cihazlarını size önerir. Gerekli elektrik altyapısını nasıl kurduracağınız konusunda danışmanlık hizmeti verir. Talep ederseniz elektrik altyapı kurulumunu yapar. Gerekli cihaz kurulum hizmeti ve servis hizmetini verir.

Hali hazırda, satın almış olduğunuz bir şarj cihazı olsa bile, cihazını SHARZ.NET e bağlayarak, SHARZ.NET e üye elektrikli araçların satın almış olduğunuz cihazdan elektrik temin etmesini sağlar.

SHARZ.NET, Web tabanlı yazılımı ile, konutunuzda, sitenizde yapılmış olan elektrik şarj miktarlarını ve kimlerin şarj ettiğini takip edebilirsiniz.

Sistemi kullanma yetkisi olan araçların Web aplikasyonu üzerinden tüketim limitlerini belirleyebili, belli bölgelerde dolum kısıtlaması getirebilir ve özet tüketim raporlarına ulaşabilirsiniz.

İş Ortaklığı Formu