KONUT ŞARJ YÖNETİM SİSTEMİ

Konutların ortak alanlarında farklı kat maliki ve misafirler tarafından kullanılan şarj ünitelerinin tüketimi takibi ve tüketimlerin ücretlendirilmesini sağlayan sistemdir. Sharz, Konut Şarj Yönetim Sistemi ile konut yönetimlerine şarj üniteleri tüketim raporlama ve yönetim yazılım sistemi sunmaktadır.

Konutlarda şarj en çok tercih edilen yöntemdir ve şarj sistemi güvenilir şekilde hep çalışır olmalıdır. Elektrik altyapınız yeterli olmalı ve konusunda uzman ekipler tarafında montaj yapılmalıdır.

Yazılımlarımıza ile olarak aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız;

  • Altyapı için keşif ve danışmanlık
  • Şarj ünitesi seçim ve tedarik
  • Şarj ünitesi montaj
  • 7/24 çağrı çözüm merkezi
  • Yerinde servis hizmeti

BİZE ULAŞIN: AVM, şarj sistemi kurmak için Sharz çağrı merkezine ulaşın. 0850 811 72 75

KEŞİF VE DANIŞMANLIK: Ünite yerleşimi ve seçimi, Elektrik altyapı yeterliği, Malzeme seçimleri konusunda keşif ve danışmanlık.

ŞARJ ÜNİTESİ SEÇİMİ: İstasyon altyapısı değerlendirilerek aracınıza uygun ünite seçilmesi.

KURULUM VE MONTAJ: Talep ederseniz elektrik altyapı kablolama kurulumunu yapar. Şarj Ünite montaj devreye alma hizmeti.

SERVİS: 7/24 Sharz Çağrı Çözüm Merkez

SİTE, APARTMAN, İŞYERİ ŞARJ ÜNİTE İŞLETİMİ: Ortak alanlarda farklı elektrikli araçların kullanımına açık ünitelerin, hangi araç tarafında ne kadar kullanıldığını takip eden raporlayan web tabanlı yazılım.

ŞARJ ÜNİTENİZİ HALKA AÇIN: Satın almış olduğunuz bir şarj ünitenizi Sharznet e bağlayıp, diğer elektrikli araç sürücülerinin sizin şarj ünitesini kullanmalarını sağlayarak gelir elde edebilirisiniz. Gereken, Ticari işletmeniz olması ve Ünitenizin internete bağlanabilen model olmasıdır.

ŞARJ ÜNİTELERİNİZİN YÖNETİLMESİ:

  1. Sizin adınıza Sharz yönetir: Konut ve İşyerlerinin ortak alanında bulunan şarj ünitesinin işletmesi Sharz tarafından yapılabilmekte, kullanıcıların şarj tüketim ve hizmet bedelleri sharz tarafından tahsil edilerek site ve apartman yönetimine ödenebilmektedir. Site yönetimi ve şirket yönetimi tüketimleri ayrıca takip edebilmektedir.
  2. Kapalı devre yönetim: Ortak alanındaki şarj ünitelerinin konut ve iş yeri yönetimi tarafından, kapalı devre, işletilmek istenmesi durumunda, yönetimler sharz web uygulamasından tüketimleri takip edip maliklerin aidatlarına yansıtarak elektrik giderini toplayabilmektedir.